08.08.2018

Od Diuka Devona - Festiwal Kolorów

Skoro już każdy się obsypywał, to czemu ja nie mogę? Mam dwie paczki. Dwa kolorowe proszki - żółty i różowy. Nieco dziewczęce kolory, ale co tam! Ja i tak chcę się bawić. Teraz może obsypię jednego z swojego rodzeństwa... ciekawe na którą z sióstr padnie. Miałem ochotę walnąć różem w jakieś białe futerko... no tak! Oh, kochana Madame Annabelle. Moja starsza siostrunia. Tylko teraz ją znaleźć... w jej pokoiku jej nie było. A, że jest dość mała to może trudniej ją odnajdę. I tak jest już dla mnie wkurzająca używając swojego sarkazmu. Będzie śmiesznie jak dostanie!
Zdjąłem jedną paczkę z stolika nocnego i zacząłem zmierzać w dół schodów w stronę dolnego holu. Już na nich słyszałem muzykę z sali balowej. Ah, uwielbiam muzykę! Gdyby była to postać, to gdy dorosnę wziąłbym z nią ślub. Ślub z muzyką!
Szybkim krokiem przemierzałem korytarze i nagle zobaczyłem biegnącego Nicholsona z pustą paczką i satysfakcją.
- Obrzucony! - krzyknął w biegu. - Hej Devon! 
Odkrzyknąłem mu, gdy mnie mijał. Zapewne, gdyby miał coś w paczce, to znalazłoby się na mnie. Zniknął za zakrętem.
Gdy szedłem dalej traciłem nadzieję, że znajdę siostrę. Po chwili dostrzegłem ją jak szła w stronę drzwi karczmy. Nie była obrzucona - cóż, jeszcze. Chciałem to zrobić z zaskoczenia, tak by nawet nie zorientowała się co ją obrzuciło różowym pyłem.
Otworzyłem cicho paczkę i zacząłem biec w jej stronę. Byłem ostrożny, by nie rozsypać zawartości. Biegłem, biegłem... i buum! Cała zawartość bujnie rozprzestrzeniła się w okół Annabelle. Ta krzyknęła z zaskoczenia i po chwili otworzyła oczy. Była cała różowa z proszku holi!
- Devooon! - wykrzyknęła zażenowana, gdy zobaczyła mnie biegnącego dalej z pustą paczką. Zapewne nie chciało jej się za mną biec.
- Wohoo! - nie ukrywałem satysfakcji i zadowolenia. Byłem mega szczęśliwy, że już w czasie mojego pierwszego festiwalu udało mi się kogoś obsypać!
Zniknąłem za zakrętem ucieszony. Sam byłem nieco różowy z proszku, który cały wylądował na Madame Annabelle.

Madame Annabelle została obrzucona różowym proszkiem zdobytym w różowym queście.
(321)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz